Obchody

Vinařství Lenz Moser - to nejlepší z Rakouska

Vinařství Lenz Moser - to nejlepší z Rakouska

Představujeme Vám největší vinařskou firmu Rakouska. Je nám ctí, že můžeme nabídnout špičková vína Lenz Moser z oblastí Wachau, Weinviertel a Burgenland. Každoroční nesčetná ocenění z vinařských výstav po celém světě hovoří o špičkové kvalitě vín Lenz Moser. Nyní je konečně můžete ochutnat i Vy. Naše společnost je oficiálním distributorem těchto vín v České republice.

www | Více »

 

CHYTITAKOUPIT.CZ

CHYTITAKOUPIT.CZ

Nový web  CHYTITAKOUPIT.CZ nabízí především produkty pro dům, zahradu, firmu, životní styl a v neposlední řadě produkty pro kancelář a skladování a od roku 2013 i produkty pro seniory .

 Z naší nabídky si vyberou kutilové a majitelé firem, když nabízíme elektrické nářadí značky MAKITA  a pro kancelář, dům a zahradu pak další výrobky jako například kartotéky, hasicí přístoje, průmyslové vysavače, kování, poštovní schránky a mnoho dalších produktů. V oblasti životní styl nabízíme produkty významných značek jako například Netatmo, které se zaměřuje na výrobu prostředků pro inteligentní domácnost. V našem portfoliu jsou i velmi oblíbená vyhledávací zařízení Chipolo.

www | Více »

 

Zabezpečení domů

Zabezpečení domů

Internetový obchod www.zabezpeceni-domu.eu je specializovaný na prodej produktů pro zabezpečení domů, zabezpečení bytů, zabezpečení firem (administrativních budov) a tovarních komplexů.Tento nový moderní e-shop nabízí pouze produkty, které zajistí bezpečnost dle nejnovějších požadavků pojišťovacích domů s ohledem na nejnovější trendy v tomto oboru.

www | Více »

 

Trezory a sejfy VAMA

Trezory a sejfy VAMA

Obchod Trezory a sejfy VAMA obsahuje sortiment sejfy nábytkové, trezory nábytkové, sejfy do zdi, trezory do zdi, trezorové skříně a protipožární trezory, trezory do zdi protipožární, trezory do podlahy, trezory speciální, trezory na zbraně, archivační skříně a nabízí také bazar trezorů včetně historických .

V nabídce byl v listopadu 2008 760 položek a tím je tento obchod největším v daném oboru ve střední Evropě. 

www | Více »

 

AAA trezory

AAA trezory

AAA trezory je specializovaným internetovým obchodem produktů firem COMSAFE A ROTTNER TRESOR RAKOUSKO a jsou koncipovány jako cenově nejvýhodnější nabídka pro zákazníka v poměru cena a užitná hodnota pro zabezpečení hotovosti a cenností. V nabídce je zhruba 300 položek, které jsou pravidelně aktualizovány. Najdete zde sejfy, trezory, trezory na zbraně, příruční pokladny, skříně na klíče, bankovní techniku, počítačky bankovek, testery.

www | Více »

 

Zámečnictví klíče

Zámečnictví klíče

Obchod zámečnictví-klíče je zaměřen na mechanické zabezpečení domů, bytů, firem a nabízí bezpečnostní dveře, bezpečnostní závory, bezpečnostní kování, bezpečnostní a běžné vložky, zadlabací zámky, visací zámky, panikové kování, zavírače dveří. Najdete zde více jak 190 položek tohoto sortimentu. Jako součást dodávky nabízí i odborné montáže, zaměření, zpracování a dodávky uzamykacích systémů.

www | Více »

 

Aktuality

QR kód VAMA - vše o firmě

QR kód VAMAVíce »

 

CHYTITAKOUPIT.CZ - web pro všechny

Web CHYTITAKOUPIT.CZ je zaměřen především na produkty pro kancelář,sklad,dům a zahradu. Velmi zajímavé ověřené produkty zde najdou firemní zákazníci, státní správa i běžný zákazník.

Produkty pro  dům, byt a zahradu, kancelář, sklad, dílnu a šatnu, školu, šatnu a jídelnu, zámečnictví - zabezpečení, trezory a sejfy.


Více »

 

VAMA PRAHA 27 LET NA TRHU

V srpnu letošního roku jsme oslavíme 27 let spol.  VA&MA s.r.o. Navštivte naše nové moderní prostory, kde Vás rádi seznámíme s novinkami na trhu v oboru mechanického i elektronického  zabezpečení.

Více »

 
Archiv
 

VA&MA s.r.o.
Švábky 2
180 01, Praha 8
tel: 602 422 453
tel: 284 823 358
e-mail: obchod@vama.cz
Napište nám
Chytit a koupit
Trezory VAMA
AAA trezory
Schránky poštovní
Vína Lenz Moser
Zabezpečení domů
Zámečnictví klíče
Levné trezory
 
Home
 
O nás
 
Podpora
 
Obchody
 
Kontakt