VA&MA s.r.o. - VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Společnost VAMA nabízí již od roku 1992 veškerý sortiment produktů pro dům, sklad, firmu a školu. Základem nabídky jsou produkty pro Vaši bezpečnost, ale i ochranu Vašich cenností a majetku, tedy nejen trezorů a sejfů, ale také trezorů na zbraně, příručních pokladen, skříněk na klíče atd.  

 

V portfoliu firmy najdete rovněž poštovní schránky, dále kompletní sortiment spol. FAB-ASSA ABLOY jako jsou samozamykací zámky, visací zámky, dveřní a podlahové zavírače, bezpečnostní kování, paniková kování, bezpečnostní závory, bezpečnostní dveře, bezpečnostní a běžné vložky, zadlabávací zámky, zavírače dveří, systémy generálního klíče, elektronické přístupové systémy včetně servisu. 

Sortiment je dále rozšířen o kovový nábytek, produkty pro dům a zahradu, vybavení škol od lavic a židlí až po produkty pro seniory. Naší velkou vášní jsou rakouská vína a tuto naši zálibu jsme po mnoha letech přenesli do nabídky pro naše zákazníky. Vinařství Lenz Moser, které zastupujeme, je nejvetší vinařskou firmou z Rakouska a většina námi nabízených vín získává ocenění na prestižních vinařských kláních.

Virtuální prohlídka

 

ŠVÁBKY 2 PRAHA 8,18001

Nové moderní prostory se špičkovou prezentací a výborným parkováním téměř v centru Prahy.

Internetový obchod "Trezory a sejfy" se zabývá importem, exportem, servisem, velkoobchodem i maloobchodem trezorů a sejfů, ale také skříní na zbraně, příručních pokladen, skříní na klíče, testerů a bankovek. Trezory a sejfy také na zakázku vyrábíme. 

V  e-shopu "CHYTITAKOUPIT.CZ" Vám nabízíme produkty pro kancelář, sklad, školy, dům a zahradu. Z kovového nábytku to jsou např. kovové skříně, spisové skříně, kartotéky i protipožární, stolové kontejnery, šatní skříně, archivační skříně, ale i sortiment pro vybavení skladů jako jsou schůdky a nářadí včetně manipulační techniky (vozíky a rudly). Dále to jsou židle, lavice, stoly, popelníky, odpadkové koše, prezentační poutače a tabule. Nabídka elektrického nářadí MAKITA je určena především profesionálům a v aktuální nabídce jsou vždy pouze akční modely MAKITA. V nabídce je mnoho položek pro vybavení domů a firem. Námi nabízený kvalitní školní nábytek je další velmi žádanou kategorií.

Internetový obchod "Poštovní schránky" již několik let nabízí široký sortiment poštovních schránek jak samostatných, tak i do sestav. V nabídce máme schránky běžné i luxusní, sestavy schránek do dveřních výplní pro výrobce dveří, zvonků a tabel. Internetový obchod schranky-postovni.cz a kamenná prodejna jsou určeny i pro prodejce tzn. zámečnictví, železářství, výrobce dveří apod., kteří jsou zde registrováni a nakupují za velkobchodní ceny.

V nabídce obchodu a služeb "Zámečnictví - klíče" pak naleznete kompletní sortiment FAB-ASSA ABLOY, jejíž je naše společnost autorizovaným profesionálním zástupcem pro PRAHU a Středočeský kraj-tzn.SERVISNÍ PARTNER FAB-VAMA PRAHA. V sortimentu  zabezpečení najdete kromě zámků, vložek, kování, zavíračů, bezpečnostních dveří a závor i nabídku služeb v této oblasti.

Náš internetový obchod "AAA-TREZORY.CZ" je zaměřen především na produkty firem ROTTNER TRESOR, COMSAFE, BTV, YALE, u kterých je naše společnost importérem a velkoobchodním prodejcem všech nabízených produktů tzn. trezorů, sejfů, příručních pokladen, skříní a trezorů na zbraně, skříní na trezory a na klíče, bankovní techniku aj. Nabídku doplňují i dva domácí výrobci trezorů.

Další obchodem je "ZABEZPECENI-DOMU.EU", ve kterém najdete pouze produkty pro zabezpečení domů, bytů, firem a administrativních budov. V nabídce máme i ucelené systémy jako jsou samozamykací zámky, zámky a vložky na čip či kartu a další přístupové systémy. Dále nabízíme systémy vložek na generální klíč jak pro firmy, tak i pro bytové domy.

To je nejlepší z Rakouska Vinařství Lenz Moser. Zde najdete vynikající vína ze tří oblastí Rakouska. Pro bílá vína především Wachau a Weinviertel. Pro červená odrůdová a především Cuvvé je to Burgenland. Ochutnejte to nejlepší za vynikající cenu na LENZ-MOSER.CZ

TOP sortimenty našich obchodů VAMA jsou :

 

Trezor nábytkový

Nábytkový trezor ASK 25 K

 

 

Sejf nábytkový

Sejf BTV Alpha 20

 

Sejf do zdi

Sejf WE-3625-ME

 

Poštovní schránka

Poštovní schránka Imola-E VAMA-stříbrná

 

Bezpečnostní vložka

Bezpečnostní vložka FAB 2000 BDNs 29+35 4kl.

 

Kartotéka

Kartotéka EN IPCCA14 kovový nábytek

 

Ohnivzdorná trezorová skříň

Ohnivzdorná trezorová skříň IGNIS 1950- Fire 30P

 

Elektrický otvírač

Zámek BeFo 511 elektrický otvírač dveří

 

Závora Tokoz

Závora Tokoz UZ 220

 

Trezor ve 3 bezpečnostní třídě

BTV Trezor FORT 67 K FIRE

 

 

 

 

 

Trezory a Sejfy VAMA

AAA Trezory a Sejfy

Poštovní schránky

Zámečnictví klíče

Vína z Rakouska

Zabezpečení domů

 

Aktuality

QR kód VAMA - vše o firmě

QR kód VAMAVíce »

 

CHYTITAKOUPIT.CZ - web pro všechny

Web CHYTITAKOUPIT.CZ je zaměřen především na produkty pro kancelář,sklad,dům a zahradu. Velmi zajímavé ověřené produkty zde najdou firemní zákazníci, státní správa i běžný zákazník.

Produkty pro  dům, byt a zahradu, kancelář, sklad, dílnu a šatnu, školu, šatnu a jídelnu, zámečnictví - zabezpečení, trezory a sejfy.


Více »

 

VAMA PRAHA 27 LET NA TRHU

V srpnu letošního roku jsme oslavíme 27 let spol.  VA&MA s.r.o. Navštivte naše nové moderní prostory, kde Vás rádi seznámíme s novinkami na trhu v oboru mechanického i elektronického  zabezpečení.

Více »

 
Archiv
 

VA&MA s.r.o.
Švábky 2
180 01, Praha 8
tel: 602 422 453
tel: 284 823 358
e-mail: obchod@vama.cz
Napište nám
Chytit a koupit
Trezory VAMA
AAA trezory
Schránky poštovní
Vína Lenz Moser
Zabezpečení domů
Zámečnictví klíče
Levné trezory
 
Home
 
O nás
 
Podpora
 
Obchody
 
Kontakt