VA&MA s.r.o. - VŠE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Společnost VAMA nabízí již od roku 1992 veškerý sortiment produktů pro dům, sklad, firmu a školu. Základem nabídky jsou produkty pro Vaši bezpečnost, ale i ochranu Vašich cenností a majetku, tedy nejen trezorů a sejfů, ale také trezorů na zbraně, příručních pokladen, skříněk na klíče atd.  

Vážení zákazníci u Vašech oblíbených obchodů v termínu od 23.12.2023 - do 1.1.2024 probíhá pravidelná inventura skladu. Z toho důvodu Vám objednané zboží můžeme dodat až po 3.1.2024. Na případné objednávky jsme schopni reagovat od 2.1.2023. Dále poslední expedice ve čtvrtek  22.12.2023 je možná pouze při objednávce zaslané do 12 hodin.  Děkujeme všem zákazníkům za přízeň a těšíme se na spolupráci v roce 2024.

 

V portfoliu firmy najdete rovněž poštovní schránky, dále kompletní sortiment spol. FAB-ASSA ABLOY jako jsou samozamykací zámky, visací zámky, dveřní a podlahové zavírače, bezpečnostní kování, paniková kování, bezpečnostní závory, bezpečnostní dveře, bezpečnostní a běžné vložky, zadlabávací zámky, zavírače dveří, systémy generálního klíče, elektronické přístupové systémy včetně servisu. 

Sortiment je dále rozšířen o kovový nábytek, produkty pro dům a zahradu, vybavení škol od lavic a židlí až po produkty pro seniory. Naší velkou vášní jsou rakouská vína a tuto naši zálibu jsme po mnoha letech přenesli do nabídky pro naše zákazníky. Vinařství Lenz Moser, které zastupujeme, je nejvetší vinařskou firmou z Rakouska a většina námi nabízených vín získává ocenění na prestižních vinařských kláních.

Virtuální prohlídka

 

ŠVÁBKY 2 PRAHA 8,18001

Moderní prostory se špičkovou prezentací a výborným parkováním téměř v centru Prahy.

Internetový obchod "Trezory a sejfy" se zabývá importem, exportem, servisem, velkoobchodem i maloobchodem trezorů a sejfů, ale také skříní na zbraně, příručních pokladen, skříní na klíče, testerů a bankovek. Trezory a sejfy také na zakázku vyrábíme. 

V  e-shopu "CHYTITAKOUPIT.CZ" Vám nabízíme produkty pro kancelář, sklad, školy, dům a zahradu. Z kovového nábytku to jsou např. kovové skříně, spisové skříně, kartotéky i protipožární, stolové kontejnery, šatní skříně, archivační skříně, ale i sortiment pro vybavení skladů jako jsou schůdky a nářadí včetně manipulační techniky (vozíky a rudly). Dále to jsou židle, lavice, stoly, popelníky, odpadkové koše, prezentační poutače a tabule. Nabídka elektrického nářadí MAKITA je určena především profesionálům a v aktuální nabídce jsou vždy pouze akční modely MAKITA. V nabídce je mnoho položek pro vybavení domů a firem. Námi nabízený kvalitní školní nábytek je další velmi žádanou kategorií.

Internetový obchod "Poštovní schránky" již několik let nabízí široký sortiment poštovních schránek jak samostatných, tak i do sestav. V nabídce máme schránky běžné i luxusní, sestavy schránek do dveřních výplní pro výrobce dveří, zvonků a tabel. Internetový obchod schranky-postovni.cz a kamenná prodejna jsou určeny i pro prodejce tzn. zámečnictví, železářství, výrobce dveří apod., kteří jsou zde registrováni a nakupují za velkobchodní ceny.

V nabídce obchodu a služeb "Zámečnictví - klíče" pak naleznete kompletní sortiment FAB-ASSA ABLOY, jejíž je naše společnost autorizovaným profesionálním zástupcem pro PRAHU a Středočeský kraj-tzn.SERVISNÍ PARTNER FAB-VAMA PRAHA. V sortimentu  zabezpečení najdete kromě zámků, vložek, kování, zavíračů, bezpečnostních dveří a závor i nabídku služeb v této oblasti.

Náš internetový obchod "AAA-TREZORY.CZ" je zaměřen především na produkty firem ROTTNER TRESOR, COMSAFE, BTV, YALE, u kterých je naše společnost importérem a velkoobchodním prodejcem všech nabízených produktů tzn. trezorů, sejfů, příručních pokladen, skříní a trezorů na zbraně, skříní na trezory a na klíče, bankovní techniku aj. Nabídku doplňují i dva domácí výrobci trezorů.

Další obchodem je "ZABEZPECENI-DOMU.EU", ve kterém najdete pouze produkty pro zabezpečení domů, bytů, firem a administrativních budov. V nabídce máme i ucelené systémy jako jsou samozamykací zámky, zámky a vložky na čip či kartu a další přístupové systémy. Dále nabízíme systémy vložek na generální klíč jak pro firmy, tak i pro bytové domy.

To je nejlepší z Rakouska Vinařství Lenz Moser. Zde najdete vynikající vína ze tří oblastí Rakouska. Pro bílá vína především Wachau a Weinviertel. Pro červená odrůdová a především Cuvvé je to Burgenland. Ochutnejte to nejlepší za vynikající cenu na LENZ-MOSER.CZ

TOP sortimenty našich obchodů VAMA jsou :

 

Trezor nábytkový

Nábytkový trezor ASK 25 K

 

 

Sejf nábytkový

Sejf BTV Alpha 20

 

Sejf do zdi

Sejf WE-3625-ME

 

Poštovní schránka

Poštovní schránka Imola-E VAMA-stříbrná

 

Bezpečnostní vložka

Bezpečnostní vložka FAB 2000 BDNs 29+35 4kl.

 

Kartotéka

Kartotéka EN IPCCA14 kovový nábytek

 

Ohnivzdorná trezorová skříň

Ohnivzdorná trezorová skříň IGNIS 1950- Fire 30P

 

Elektrický otvírač

Zámek BeFo 511 elektrický otvírač dveří

 

Závora Tokoz

Závora Tokoz UZ 220

 

Trezor ve 3 bezpečnostní třídě

BTV Trezor FORT 67 K FIRE

 

 

 

 

 

Trezory a Sejfy VAMA

AAA Trezory a Sejfy

Poštovní schránky

Zámečnictví klíče

Vína z Rakouska

Zabezpečení domů

 

Aktuality

QR kód VAMA - vše o firmě

QR kód VAMAVíce »

 

CHYTITAKOUPIT.CZ - web pro všechny

Web CHYTITAKOUPIT.CZ je zaměřen především na produkty pro kancelář,sklad,dům a zahradu. Velmi zajímavé ověřené produkty zde najdou firemní zákazníci, státní správa i běžný zákazník.

Produkty pro  dům, byt a zahradu, kancelář, sklad, dílnu a šatnu, školu, šatnu a jídelnu, zámečnictví - zabezpečení, trezory a sejfy.


Více »

 

VAMA PRAHA 27 LET NA TRHU

V srpnu letošního roku jsme oslavíme 27 let spol.  VA&MA s.r.o. Navštivte naše nové moderní prostory, kde Vás rádi seznámíme s novinkami na trhu v oboru mechanického i elektronického  zabezpečení.

Více »

 
Archiv
 

VA&MA s.r.o.
Švábky 2
180 01, Praha 8
tel: 602 422 453
tel: 284 823 358
e-mail: obchod@vama.cz
Napište nám
Chytit a koupit
Trezory VAMA
AAA trezory
Schránky poštovní
Vína Lenz Moser
Zabezpečení domů
Zámečnictví klíče
Levné trezory
 
Home
 
O nás
 
Podpora
 
Obchody
 
Kontakt