Obchody

Vinařství Lenz Moser - to nejlepší z Rakouska

Vinařství Lenz Moser - to nejlepší z Rakouska

Představujeme Vám největší vinařskou firmu Rakouska.Je nám ctí,že můžeme nabídnout špičková vína Lenz Moser  z oblastí Wachau,Weinviertel a Burgenland.Každoroční nesčetná ocenění z vinařských výstav po celém světě hovoří o špičkové kvalitě vín Lenz Moser.Nyní je konečně můžete ochutnat i vy.Naše společnost je oficiálním distributorem těchto vín v České republice.

www | Více »

 

CHYTITAKOUPIT.CZ

CHYTITAKOUPIT.CZ

Nový web  CHYTITAKOUPIT.CZ nabízí především produkty pro  dům, zahradu, zdraví, životní styl a v neposlední řadě produkty pro kancelář a skladování a od roku 2013 i produkty pro seniory .

V oblasti zdraví a životní styl nabízíme produkty významných značek jako například Medisana , která se zaměřuje na výrobu digitálních teploměrů, inhalátorů a dalších přístrojů pro relaxační a regenerační činnost. Z naší nabídky si vyberou také kutilové a majitelé firem, když nabízíme elektrické nářadí značky MAKITA  a pro kancelář, dům a zahradu pak další výrobky jako například kartotéky, hasicí přístoje, průmyslové vysavače, kování, poštovní schránky a mnoho dalších produktů.Naší novinkou je kategorie produkty pro seniory od spol.SABYA. 

www | Více »

 

Zabezpečení domů

Zabezpečení domů

Nový internetový obchod www.zabezpeceni-domu.eu je specializovaný na prodej produktů pro zabezpečení domů, zabezpečení bytů ,zabezpečení firem (administrativních budov) a tovarních komplexů .Tento nový moderní e-shop nabízí pouze produkty které zajistí bezpečnost dle nejnovějších požadavků pojišťovacích domů s ohledem na nejnovější trendy v tomto oboru.

www | Více »

 

Trezory a sejfy VAMA

Trezory a sejfy VAMA

Obchod Trezory a sejfy VAMA obsahuje sortiment sejfy nábytkové, trezory nábytkové, sejfy do zdi, trezory do zdi,trezorové skříně a protipožární trezory, trezory do zdi protipožární, trezory do podlahy
, trezory speciální, trezory na zbraně, archivační skříně a nabízí také bazar trezorů včetně historických .

V nabídce byl v listopadu 2008 760 položek a tím je tento obchod největším v daném oboru ve střední Evropě. 

www | Více »

 

AAA trezory

AAA trezory AAA trezory je specializovaným internetovým obchodem produktů firem COMSAFE A ROTTNER TRESOR RAKOUSKO a jsou koncipovány jako cenově nejvýhodnější nabídka pro zákazníka v poměru cena a užitná hodnota pro zabezpečení hotovosti a cenností. V nabídce je zhruba 300 položek,které jsou pravidelně aktualizovány.Najdete zde sejfy,trezory,trezory na zbraně,příruční pokladny,skříně na klíče,bankovní techniku,počítačky bankovek,testery.

www | Více »

 

Poštovní schránky

Poštovní schránky

V internetovém obchodu poštovní schránky naleznete více jak 100 schránek různých provedení a barevnosti. Většina položek je ihned k dodání.Nabízíme zde nejem schránky samostatné,ale i do sestav včetně speciálních úprav pro novostavby se zvonkovými tlačítky.

www | Více »

 

Zámečnictví klíče

Zámečnictví klíče

Obchod zámečnictví-klíče je zaměřen na mechanické zabezpečení domů,bytů,firem a nabízí bezpečnostní dveře, bezpečnostní závory, bezpečnostní kování, bezpečnostní a běžné vložky, zadlabací zámky, visací zámky, panikové kování, zavírače dveří. Najdete zde více jak 190 položek tohoto sortimentu.Jako součást dodávky nabízí i odborné montáže,zaměření,zpracování a dodávky uzamykacích systémů.

www | Více »

 

Aktuality

VAMA - nová pracovní doba

Od 26.4.2018 dochází ke změně pracovní doby u naší společnosti:

pondělí - čtvrtek: 8.00 - 17.00

pátek:                  7.30 - 15.00

Více »

 

QR kód VAMA - vše o firmě

QR kód VAMAVíce »

 

CHYTITAKOUPIT.CZ - web pro všechny

Web CHYTITAKOUPIT.CZ je zaměřen především na produkty pro kancelář,sklad,dům a zahradu. Velmi zajímavé ověřené produkty zde najdou firemní zákazníci, státní správa i běžný zákazník.

Produkty pro  dům, byt a zahradu, kancelář, sklad, dílnu a šatnu, školu, šatnu a jídelnu, zámečnictví - zabezpečení, trezory a sejfy.
Více »

 
Archiv
 
VA&MA s.r.o.
Švábky 2
180 01, Praha 8
tel: 28 48 233 58
fax: 28 48 227 62
e-mail: obchod@vama.cz
Napište nám
člen APEK
Chytit a koupit
Trezory VAMA
AAA trezory
Schránky poštovní
Vína Lenz Moser
Zabezpečení domů
Zámečnictví klíče
Levné trezory
 
Home
 
O nás
 
Podpora
 
Obchody
 
Kontakt